Grit HTFX SR

Doporučená ponuka Sportega.sk

Info v obchode8,5 €32 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma100 % • 64 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma98 % • 265 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,4 €92 % • 187 213 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

Kolieska
Určenie
pre seniorov

• , zakúpené v Hokejové korčule

• Výhodou je vertikálne prevedenie. Do tašky sa výstroj ľahko a prehľadne ukladá. Každá časť výstroje má svoje miesto.
    • Vďaka priehradkám vo vnútri tašky nemusím korčule pchať do bočných vreciek a nasilu zipsovať.
    • Taška ma pevnu konštrukciu - nemusím stláčať tašku, aby som zazipsoval hlavný zips.
    • Vertikálne prevedenie je výhodou v užší šatniach. Nikto o tašku nezakopáva.
    • Väčšie kolieska.
    • Pevne a nekrčivé opláštenie tašky.
    • Na to, že taška má objem 242 l, nie je veľká. Výstroj vojde "tak akurát", a to mám výstroj priemernej veľkosti. Treba si nájsť systém ukladania.
    • Málo bočných vreciek na vonkajšej strane tašky.

V celku taška splnila moje očakávania, kedže som hľadal vertikálnu tašku na kolieskach, pevnej konštrukcie a s pevným opláštením.
    Trochu som sklamaný z veľkosti tašky.

• , zakúpené v Hokejové korčule

• Vyborna organizacia veci.
    • Napriek velkemu objemu tasky som mal problem tam dostat svoju vystroj. Avsak moja vystroj je pomerne velka.
  • , zakúpené v Sportega.sk

Taska vyzera kvalitne, este sme ju nevyskusali.

Kolieska
Určenie
pre seniorov

Taška Grit HTFX SR - nová priestranná hráčska taška s revolučným systémom ukladania výstroja do jednotlivých priehradok, jedná sa o vhodnú alternatívu k obľúbenému modelu Grit HTSE.

Popis:

Hokejová taška vyrobená z robustných a veľmi pevných materiálov.

Konštrukcia tašky je vystužená a spevnená rámami, ktoré umožňujú držať požadovaný tvar tašky.

Hlavnou vychytávkou tašiek GRIT je špičkovo spracovaný systém odvetrávania, ktorý je umiestnený na zadnej vystuženej strane.

Vďaka ventilačným otvorom môže výstroj vysychať okamžite po uložení do delených priehradiek.

Určite oceníte vnútornú rohožku, ktorá je súčasťou tašky.

Veľmi praktická pomôcka pri vyzliekaní, alebo obúvaní korčúľ.

Na bočnej strane sú umiestnené úchyty, ktorými je možné k taške upevniť hokejku.

Samozrejmosťou sú veľké terénne kolieska, ktoré sú zapustené do pevného rámu, zvládnete teda aj pohyb v zlom teréne.

Výrobca nešetril ani na zipsoch a karabínach, ktoré sú dostatočne robustné a vyrobené z kvalitných materiálov.

Vystužená konštrukcia, spevnené rámy, robustné zipsy a pripínacie karabíny na bočnej strane úchyty na hokejku dômyselný systém odvetrávania na zadnej vystuženej strane (umožňuje okamžité vysychanie výstroja).

• Rozmery tašky: 91 x 58 x 46 cm
  • Objem tašky: 242 litrov
  • Hmotnosť: 5,44 kg

Na sklade • Viac variantovZdarma96 % • 7 210 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Hokejové korčule

• Vertikálne prevedenie je výhodou v užší šatniach. Nikto o tašku nezakopáva.
    • Väčšie kolieska.
    • Pevne a nekrčivé opláštenie tašky.
    • Málo bočných vreciek na vonkajšej strane tašky.

Trochu som sklamaný z veľkosti tašky.

• , zakúpené v Hokejové korčule

• Vyborna organizacia veci.
  • , zakúpené v Sportega.sk

Taska vyzera kvalitne, este sme ju nevyskusali.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • Viac variantovZdarma96 % • 7 210 recenziíĎalšie informácie